WATER-TO-GO VS. UHLÍKOVÉ FILTRY

Patentovaná technologie lahví Water-to-Go, která byla vytvořena pro NASA, v mnohém převyšuje klasické filtry na vodu využívající aktivní uhlík. Filtry fungující na bázi aktivního uhlí, filtrují sediment a některé další nečistoty, zatímco filtry Water-to-Go Vám zajišťuje bezpečnou pitnou vodu odstraňující kontaminanty včetně těchto:

  • Kovy včetně olova a chromu.
  • Nebezpečné chemikálie zahrnující "VOC"s (volatile organic compounds) neboli těkavé organické látky jako benzen, toluen, xylen, formaldehyd, 1,3-butadien   a další.
  • Bakterie způsobující nemoci jako E. coli, Cholera a Tyfus.
  • Viry způsobující nemoci jako Žloutenka typu A a Gastroenteritidu.
  • Zárodečná stadia některých parazitů (tzv Oocysty) jako je např. Giardia Lamblia.

Kompletní přehled odfiltrovaných kontaminantů naleznete zde.

Spolu s  nanotechnologií použitou v našich filtrech je náš filtr osazen také aktivním uhlím.  Místo abychom slepili uhlík do bloků, jako to dělá většina výrobců filtrů, začlenili jsme uhlík přímo do povrchu membrány, což zlepšuje jeho filtrační schopnosti a zlepšuje chuť a vůni vody.

Nejen že Vás filtr Water-to-Go ochrání před mnoha nástrahami, které může voda obsahovat, ale navíc velice dlouho vydrží. Náš filtr má kapacitu až 200 litrů vody - tím je levnější než konkurenční filtry v poměru cena / výkon a nepochybně levnější a ekologičtější než balená voda!