E.COLI - BĚŽNÁ BAKTERIE ZPŮSOBUJÍCÍ OTRAVY

Něco o E.coli

E.coli je bakterie podobná známé Salmonele, je známa v mnoha formách a je přítomna v těle každého z nás. Některé druhy jsou pro lidské tělo prospěšné a pomáhají našemu tělu vytvářet vitamín K.

Jiné druhy bakterií E.coli mohou být zdrojem vážných otrav. Dostávají se do našeho těla například prostřednictvím řádně tepelně neopracovaného masa, špatně umyté zeleniny, nebo pitím znečištěné vody. Důsledkem otravy je pak těžké zvracení a průjmy. Typická bakterie E.coli je zhruba 1-2 μm dlouhá a je schopna přežít velice dlouho i bez hostitele. Tato schopnost z ní dělá jednu z nejběžnějších existujících bakterií na světě.

Abyste zamezili onemocnění, a to hlavně při cestách do zemí, kde mohou být ve vodě tyto bakterie obsaženy ve větších koncentracích, použijte filtr Water-to-Go těmito dvěma způsoby:

  1. Pijte vodu z jakéhokoliv zdroje sladké vody přefiltrovanou.
  2. Ujistěte se, že Vámi konzumovaná zelenina nebo ovoce je vždy umyta vodou přefiltrovanou přes filtr Water-to-Go.

 

Water-to-Go filtr & E.coli

Póry filtru Water-to-Go jsou dostatečně malé na to, aby zastavily všechny větší bakterie, navíc je filtr vybaven jedinečnou technologií na bázi hydrostatického náboje, který zabraňuje nejen bakteriím E.coli,  aby se dostali do Vaší pitné vody, ale také vyfiltruje těžké kovy jako například rtuť, olovo, nebo kadmium.