CHARITATIVNÍ AKCE

Jedním z našich klíčových úkolů, které jsme si předsevzali, je podpora práce charitativních organizací a jejich snahy pomáhat potřebným lidem po celém světě. Naše lahev může být ku pomoci pracovníkům těchto organizací při jejich cestách do postižených oblastí, kde může být voda kontaminována. Dále napomáháme fundraisingovým aktivitám a to poskytováním finančních a věcných darů, zveřejňováním informací těchto organizací na našich stránkách a sociálních médiích.

Abychom zajistili efektivní spolupráci a ujistili se, že budou vybrány ty správné charitativní organizace, ustanovili jsme vlastní Charitativní výbor, který se skládá z našich významných investorů. Pokud máte zájem v rámci charitativní činnosti o spolupráci, neváhejte napsat svůj návrh na náš email [email protected]. a my ho ve spolupráci s naším Charitativním výborem posoudíme.

Do dnešního dne jsme podpořili mnoho menších organizací jako je například Child Aid Gambia ale také například organizaci Lékaři bez Hranic (MSF), kde byla naše lahev Water to-Go začleněna do jejich záchranných balíčků.