OHLASY

Cestovatelka Miastune

Jsem zpátky z Asie a posílám fotky z cestování. Lahev jsem zkoušela pokaždé, když se někde objevil potůček, jezero i rybník brčálník a ve zdraví jsem přežila. Děkuji mockrát za zkušenost, lahev s sebou budu brát i při dalších cestách.

Miastune
Slávek Král v Africe
Cestovatel Slávek Král v Africe

V životě jsem se neočkoval, v životě nepoužíval filtry. Každý kontinent má ve vodě jiné bakterie, na které náš žaludek není zvyklý, a tím pádem přijde nevolnost tak, jako tak, je to jen otázka času.

Tohle vše ovšem neplatí pro Afriku, z té mám respekt i já, takže před svou půlroční výpravou jsem se daleko více připravoval. Začal jsem hledat možnosti, jaké filtry a lahve by zajistily nejhladší průběh celého výletu. Právě během téhle rešerše jsem narazil na lahev Water to go. Hned na první pohled mě zaujalo několik výhod, oproti ostatním konkurenčním produktům: velikost, možnost přelévání přefiltrované vody do jiných nádob (hlavně při vaření to bylo užitečné), dlouhá životnost filtru – půl roku 2 filtry.

S lahví Water to go mám i vtipné zážitky. První je z výpravy v Malawi. S jedním místním jsem tam procházel pralesy a vyšlapával kopec k městu Livingstonia a po cestě mi došla voda. Nabral jsem ji po cestě do lahve. Chlapík, co jsem s ním šel, hned začal křičet, že to nemám pít, že je to hrozně nebezpečné, že to nepijí ani místní, a že budu mít všelijaké problémy. Já mu však vysvětlil, že tahle lahev má filtr, který přefiltruje všechny bakterie, a zatímco na mě s otevřenou pusou nevěřícně koukal, jsem se na důkaz přímo před ním napil. A opravdu, nic se nestalo.

 

Slávek Král
Lucka Radová a 5 holek v Tuktuku přes Jižní Ameriku

Filtrační lahve water to go rozhodně moc doporučuji! Během naší půlroční expedice skrz Jižní Ameriku jsem nepila z ničeho jiného (tedy kromě lahve červeného vína v Argentině:) Na cestách chcete být fit a díky filtračním lahvím jsme měly vždy přísun nezávadné vody. Vodu jsme braly ze špinavých kohoutků na kolumbijských záchodcích, z horských ekvádorských jezer, nabíraly u místňáků kdekoliv po cestě. Co mě hodně překvapilo, že voda chutná prostě jako voda, není cítit ani nechutná
po filtru. Za nás 100% spokojenost!

Lucka Radová a 5 holek v Tuktuku přes Jižní Ameriku
Cesta po Japonsku

Zdravím Vás. Po tom, co jsem s Vaší lahví Water-to-Go procestoval půlku Japonska bez jakýchkoliv zdravotních potíží, rád bych tuto lahev doporučil všem cestovatelům a dobrodruhům. Můžu jednoznačně potvrdit, že za celou dobu cestování s touto lahví jsem netrpěl žízní, vodu jsem si nabíral prakticky kdekoliv a nezaznamenal jsem nejmenší zdravotní problém. Pokud pojedete někam do zahraničí na delší cestu, která nemusí být vždy spojená se zdrojem pitné vody, lahev Water-to-Go je pro Vás jasná volba. Ať se daří a mějte se fajn.

Jiří Lněnička
Na lovu ryb v Mongolsku

Nedávno jsem se vrátil z mojí první výpravy po Mongolsku, kde jsme byli s kamarádem lovit tajmeny. Při naší cestě jsme se pohybovali i několik dní mimo civilizaci a díky Vašim lahvím Water-to-Go jsme mohli pít vodu z řek, ve kterých jsme zároveň lovili tyto krásné ryby. Každopádně o starost míň a tím pádem více času a soustředění na rybařinu. Určitě můžu doporučit všem rybářům, ať už jsou kdekoliv.

Jiří Vejdělek
Mírové sbory UN při operaci TRENTON

Lahve Water-to-Go používá jednotka UN při operaci TRENTON v jižním Súdánu. Na fotce jsou dva UN inženýři, jeden z Velké Británie a druhý z Indie na Indické základně.

Mírové sbory UN