OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY TESTŮ WATER-TO-GO

Výsledky testování filtračního systému Water-to-Go lahví jsou prokazatelné a filtr byl testován dle mezinárodně uznávaných norem nezávislými certifikovanými institucemi v USA, Evropě a Indii; všechny potvrdily 99,9% účinnost v odstraňování škodlivých kontaminantů z vody filtry Water-to-Go.

Podívejte se, jak si filtry Water-to-Go stojí oproti Mezinárodním filtračním normám.

London School of Hygiene and Tropical Medicine

Londýnská škola hygieny a tropické medicíny je světově uznávané špičkové pracoviště ve výzkumu a postgraduálním vzdělávání v oboru. Jejich cílem je zlepšování zdraví obyvatelstva, a to nejen v rámci Velké Británie, ale i celosvětově. Zde můžete vidět naše výsledky testů.

BCS Laboratoře

BCS Laboratoře mají akreditaci přidělenou Úřadem zdravotnictví státu Florida a jsou registrovány pod US EPA Laboratory Compendium per The National Environmental Laboratory Accreditation Conference (NELAP/NELAC) a NELAC Institute (TNI). BCS Laboratoře podléhají pravidelným auditům a regulím FLDOH, aby byla zajištěna shoda s normou ISO17025. Více informací naleznete zde www.microbioservices.com Výsledky našich testů jsou k vidění zde.

Bangalore Test House

Bangalore Test House byl založen v roce 2002, má spolehlivé a špičkově vybavené laboratoře, zajišťující testování pro mnohá odvětví průmyslové výroby. Vysoká kvalita a přesnost testování je zajištěna mnoha odborníky a testovacími procesy. BTH je zařízení s akreditací ISO. BTH provádí testování léků, veterinárních produktů, kosmetiky, jídla, chemikálií, testování paliv atd. Více informací naleznete zde: www.bthindia.com. Výsledky našich testů  naleznete zde.