PARTNERSKÝ PROGRAM

Staň se naším partnerem a získej odměnu ve formě provize, za každou realizovanou objednávku. Propracovaný partnerský affiliate provizní systém, rychlé výplaty a férové podmínky jen u nás.

Jak to funguje
Jak to funguje
Jak to funguje
Jak to funguje

INFO:

Jak to funguje?

Provizní odkazy

Provizní odkaz je speciální odkaz, který identifikuje vámi přivedeného zákazníka a přidělí jej k vašemu účtu. Jakmile jej jednou přivedete, bude po 90dnů přidělen pod vás. Podobu provizního odkazu naleznete v zákaznickém účtu partnera. V zásadě se jedná o speciální kód, který se připojuje k internetové adrese.

Bannery

Reklamní bannery fungují na velice podobném principu jako provizní odkazy. Rozdíl je v tom, že návštěvník nekliká na textový odkaz, ale kliká na grafický banner. Ve svém partnerském účtu najdete připravené bannery, které si můžete jednoduše umístit na své webové stránky.

Partnerský systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když se zaregistrujete a umístíte, nebo vysdílíte odkaz (dle vlastní fantazie) kdekoliv budete chtít. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes tento odkaz, obdržíte svoji provizi (podíl). Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě a pořád bude zapsán pod vaším účtem


Kolik vydělám?

PROVIZE JE NASTAVENA NA 20 %

  1. Zaregistrujete se v systému pro partnery.
  2. Vygenerujete svůj partnerský kód.
  3. Sdílíte kdekoliv si myslíte, že najdete zákazníky.
  4. Sledujete svoje výdělky a jak roste Vaše konto a odměna.

Jak probíhá výplata?

Kdykoliv budete potřebovat, nebo chtít a váš stav partnerského konta překročil hranici 200 Kč.

Stačí zadat svůj PayPal účet a kliknout na tlačítko zažádat o výplatu v partnerské zóně.

Vše obsluhujete ze svého partnerského konta.


Jak probíhá objednávka?

Kdykoli přijde na Water-to-Go potenciální klient prostřednictvím vašeho přímého odkazu nebo banneru, identifikujeme jej po celou dobu, kdy je přítomen na našich stránkách pomocí cookie. I když nenakoupí ihned a v průběhu dalších 90 dnů se vrátí a dokončí objednávku, vaše odměna se započítá!


Jak zapojím přátele?

Fantazii se meze nekladou!

Hlavně nepoužívat nekalé techniky, spam a podobně. Čím více budete sdílet a přidávat svoje odkazy na různá místa, tím více můžete vydělat.

ZAČNĚTE ZDE:

REGISTRACE

JSTE JIŽ PARTNEREM?

PŘIHLÁŠENÍ